Świąteczne dekoracje - fotorelacja z warsztatówNa początku grudnia miałam okazję wziąć udział w warsztatach, gdzie nauczyłam się wykonywać świąteczne dekoracje. 


Prowadzącą była ukochana Kornelia Pieniak- dekoratorka, florystka, scenografka i artystka!, która na co dzień prowadzi firmę WONNA NOVA.


  Kornelia zawodowo zajmuje się dekoracją dwóch oddziałów studia kulinarnego CookUp oraz wyręczaniem tych, którym na co dzień brakuje podejścia i czasu do upiększania pomieszczeń. 
Dokładnie pamiętam dzień w którym dowiedziałam się o tej dziewczynie. To był wyjazd do siedziby Baziółki (fotorelacja kilk). Dekoracje jakie tam mogłam podziwiać były prze-cudne! - roślinne, naturalne, pomysłowe. Tak bardzo w moim stylu. Również i Wy wówczas pytaliście mnie o ich autorkę. Już wtedy obiecałam sobie, że muszę tę dziewczynę poznać! I udało się :)  Zobaczcie tylko co pod jej bacznym okiem stworzyłam..


Bejbi-wianuszek z jodłowych gałązek zaplecionych na cieniutki drut.


Duży wieniec udekorowany: cynamonem, bawełną, szyszkami, laskami cynamonu, suszonymi pomarańczami, anyżem oraz gałązkami ostrokrzewu.


Świeczkę z aromatem jodły i żurawiny oraz zatopionymi w niej plastrami suszonych pomarańczy i lasek cynamonu.
.....
Oprócz mnie w wydarzeniu wzięły również inne osoby. Tylko spójrzcie jakie cudne rzeczy udało nam się wykonać:

Pomarańczowo-korzenny smak zimowej herbaty, dźwięki świątecznych piosenek w wykonaniu Michaela Bublé oraz przemiłe towarzystwo sprawiły, że te 3,5 h minęły mi niezwykle przyjemnie.
Za zdjęcia dziękuję One Press Foto.

Fort Mokotów
ul. Racławicka 99
02-634 Warszawa


Ps: W najnowszym świątecznym wydaniu magazynu KUKBUK  znajdziecie kilka pomysłów na świąteczne dekoracje autorstwa Kornelii:)


Bądź na bieżąco śledź Waniliową na facebooku, instagramie i twitterze


______________________________♥____________________________

5 komentarzy

Dziękuję za komentarz. Wszystkie z uwagą czytam, choć nie zawsze mogę odpisać. Jeśli masz jakieś pytanie napisz na maila waniliowachmurka@gmail.com
Zapraszam też na fanpejdż Waniliowej Chmurki na Facebooku.

  1. co za cudności! mam zamiar się zainspirować przy dekorowaniu mieszkania :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak to wszystko pięknie wygląda! I wprowadza w taki świąteczny klimat :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie mogę się napatrzeć na te wieńce. Są cudowne!

    OdpowiedzUsuń

jestem na instagramie