Ministerstwo Kawy

 
Ministerstwo Kawy znajduje się przy placu Hipstera (czytaj Zbawiciela). Lokal jest niewielki, bardzo łatwo go zlokalizować- na przeciwko znajduje się przystanek tramwajowy. Wchodzimy, w tle leci chillout'owa muzyka. Wystrój  oszczędny w formie, jasne, przejrzyste wnętrze.
 
 
Moją uwagę zwraca jeden jedyny fotel, krzesła nie do pary, szerokie parapety na których znajdują się najnowsze numery Kukbuk-a i wielkie tablice na ścianach z wypisanym kredą menu (mam fioła na ich punkcie).
 
 
 
Głodna zamawiam kanapkę z mozarellą i cappuccino. Moja towarzyszka moccę. Pierwsze kęsy i łyki kawy. Uśmiech na ustach mówi sam za siebie- smakuje nam i to bardzo. 
Cały czas jest ruch, ktoś wchodzi, ktoś wychodzi. Niektórzy przychodzą na gorącą czekoladę, inni na herbatę czy po ciastko. Chłopak trzyma na kolanach laptopa- w kawiarni jest wi-fi.
Chwila wolnego szybko mija, czas się zbierać. Jedno wiem na pewno Ministerstwo odwiedzę niebawem kolejny raz, a potem kolejny i kolejny..
 
Ministerstwo Kawy
 
ul.Marszałkowska 27/35, 00-639 Warszawa, Poland
Pon - Pt.: 09:00 - 22:00
Sob. - Niedz.: 10:00 - 22:00
jest wi-fi

 
Bądź na bieżąco śledź Waniliową na facebooku, instagramie i twitterze

______________________________♥____________________________

3 komentarze

Dziękuję za komentarz. Wszystkie z uwagą czytam, choć nie zawsze mogę odpisać. Jeśli masz jakieś pytanie napisz na maila waniliowachmurka@gmail.com
Zapraszam też na fanpejdż Waniliowej Chmurki na Facebooku.

jestem na instagramie